Wszelkich informacji na temat Instytutu Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy, prowadzonych w nim badań, osiągnięć naukowych itp. udzieli Państwu rzecznik prasowy IFPiLM:

Ewa Nowacka

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. + 48 22 638 10 05 w. 70

Zasady korzystania z materiałów

Sekcja "Informacje dla mediów" prowadzona jest przez Rzecznika Prasowego Instytutu Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy. Znajdą tu Państwo aktualne materiały prasowe oraz galerię zdjęć i informacje na temat newslettera prasowego.

Zachęcamy do wykorzystywania zamieszczonych tu materiałów w artykułach i publikacjach, prosząc jednocześnie o podanie ich źródła, poprzez umieszczenie następującego dopisku:

Źródło: © Instytut Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy

Prawa autorskie

Wszelkie materiały zamieszczone w serwisie Instytutu Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy, a przede wszystkim dostępne w sekcji "Informacje dla mediów" można reprodukować i wykorzystywać bez ponoszenia opłat, pod warunkiem podania źródła tych materiałów, tj. nazwy Instytutu lub odnośnika do strony WWW Instytutu (http://www.ifpilm.pl).

HiPER fusionForEnergyLogo logo EUROfusion iter Laserlab Europe Fusenet European Commission Logo MEiN

Projekty badawcze realizowane przez IFPiLM są finansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki i Narodowego Centrum Nauki oraz ze środków Komisji Europejskiej na podstawie umowy grantowej No 633053, w ramach Konsorcjum EUROfusion. Wsparcia finansowego udzielają także: Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej, Agencja Fusion for Energy, Europejska Agencja Kosmiczna i Konsorcjum LaserLab.

 

Początek strony